Veresiye Yükle

GENEL ÖZELLİKLER

Diğer işletmelerinizin hesaplarını tek bir programdan takip edebilirsiniz

  • Veresiye içerisinde farklı para birimlerine sahip yeni firma hesapları oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz yeni firma hesapları ile diğer işletmenizin cari hesaplarını tek bir program üzerinden birbirine karıştırmadan takip edebilirsiniz.

Sınırsız kayıt ekleyebilirsiniz

  • İstediğiniz kadar cari hesap açabilir ve açtığınız cari hesaplar içerisine borç dekontu, tahsilat, alacak dekontu ve ödeme gibi binlerce cari hareket ekleyebilirsiniz.

Aradığınız cari hesaba anında ulaşabilirsiniz

  • Detaylı sorgulama yeteneği sayesinde kayıt ettiğiniz binlerce cari hesap arasından aradığınız cari hesaba anında ulaşabilirsiniz.

Aktif ve pasif işlemler ile kara liste oluşturabilirsiniz

  • Herhangi bir cari hesabı aktif veya pasif hesap olarak ayarlayabilirsiniz. Veresiye programı pasif hesap olarak seçtiğiniz cari hesaplara kesinlikle yeni borç eklemenize izin vermez. Bu sayede ödeme yapmayan bir müşteriye yıllar sonrada kesinlikle borç eklememiş olursunuz.

Cari hesaplara borç limiti verebilirsiniz

  • Yeni eklediğiniz ya da daha önce var olan cari hesaplara borç limiti belirleyerek işletmenizdeki cari hesaplarınızı kontrol altında tutabilirsiniz.

Hatırlatıcı notlar ekleyebilirsiniz

  • Her bir cari hesaba ayrı ayrı hatırlatıcı notlar ekleyebilirsiniz.

Tüm raporlarınızı excel'e aktarabilirsiniz ( Terkon Report )

  • Veresiye programı üzerinde yer alan Terkon Report sistemi sayesinde hazırladığınız raporlarınızı anında yazdırabilir veya excel ortamına kolaylıkla aktarabilirsiniz.

Müşterilerinize E-posta ile hesap özeti gönderebilirsiniz ( E-Hesap Özeti )

  • Çalıştığınız işletmeler veya müşterileriniz sizden hesap özeti istediği zaman faks çekmek veya dosya göndermek ile uğraşmadan tek bir tuşla hesap özetini, karşı tarafa E-posta olarak gönderebilirsiniz.

Cari hareketleri grafiksel olarak inceleyebilirsiniz ( İstatistik )

  • İstediğiniz zaman herhangi bir cari hesabın hareketlerini grafiksel olarak inceleyebilirsiniz. Bu sayede ilgili cari hesabın çalıştığı süre içerisinde işletmenizdeki konumunu net bir şekilde öğrenebilirsiniz.

İstediğiniz zaman yedek alabilirsiniz ( Terkon Gys )

  • Gelişmiş yedekleme sistemi sayesinde tüm bilgilerinizin yedeğini günlük otomatik olarak alınmaktadır. Veresiye üzerinde bulunan ve kullanıcıya bırakılan ayrı bir yedekleme ekranı sayesinde istediğiniz zaman herhangi bir disk veya klasöre yedekleme yaparak verileriniz için üst düzey bir koruma sağlayabilirsiniz.


Bu sitenin tüm hakları saklıdır. TERKON © 2012